Dni Otwarte Pixel Studio 15 -17.X. 2021

Hit ! Tego jeszcze nie było !

Tylko w Pixel Studio zdjęcia na sztuki !

W Pixel Studio, podczas Dni Otwartych, będzie można zrobić sobie profesjonalne zdjęcia. Obalimy również MIT, że studio fotograficzne jest tylko dla profesjonalnych modeli i modelek. Co jest, jak się sami przekonacie, kompletną bzdurą.

Więc, jeśli chcesz spróbować swoich sił przed obiektywem, kochasz „Like” i ♥ na social mediach lub po prostu chcesz zrobić dla siebie pamiątkę, to są dni dla Ciebie. I co ważne, nie musisz inwestować większych pieniędzy od razu.

Ponieważ, podczas Dni otwartych w Pixel Studio możesz kupić, jeśli chcesz tylko jedno zdjęcie! I to tylko za jedyne 40 złotych !

Dni Otwarte Pixel Studio.

Oczywiście możesz chcieć więcej. Zrobimy zdjęcia i sam/a zdecydujesz ile i jakie chcesz kupić. Jeśli któreś zdjęcie szczególnie Ci się spodoba, będzie można zamówić jego wydruk na perłowym papierze.

sesja modelka tarnobrzeg portfolio 1

Pixel Studio otwarte dla każdego, zawsze !

A teraz więcej szczegółów ” Zdjęcia na sztuki

  1. Dzwonisz, piszesz lub przychodzisz do studia – ustalamy godzinę Twojej sesji w wybranym dniu (15-17.X)
  2. Przychodzisz na umówioną godzinę, w przypadku Pań już umalowana (coś o malowaniu do sesji tutaj), szybkie przebieranie w ulubioną stylówkę i zaczynamy robić zdjęcia. Robimy zdjęcia przez ok. 30 min + 15 min. na przeglądniecie efektów i wybór najlepszych zdjęć no i oczywiście na przebranie się. Całość max. 45min. W przypadku osób początkujących proszę się nie martwić, pomogę, ustawię, doradzę. Są takie pozy do zdjęć, które zawsze wychodzą, są banalnie proste więc bez obaw.
  3. Do wyboru będą 3 różne stanowiska. Cyklorama – białe tło bez krawędzi. Możemy tutaj zrobić zdjęcia całej sylwetki na siedząco, stojąco, na krześle barowym, ciasne piękne portrety przy użyciu Ring Light ( to te fajne, świecące kółka odbite w oczach). Masa możliwości. Pasuje niemal każda stylizacja. Żółta, stylowa leżanka Chesterfield (podgląd)- tutaj raczej pozy siedzące lub pół leżące. Leżanka świetnie pasuje do długich sukni o wyrazistych kolorach. Również masa możliwości i tutaj też, bez obaw, oczywiście pomogę w kwestii pozowania. Kolorowe tła – mamy do wyboru najbardziej popularne jeśli chodzi o fotografię studyjną, czarne, szare, zielone i czerwone. Czarne, szare raczej ciasne portrety a zielone i czerwone wesołe, dynamiczne sceny całej sylwetki. Jak widzicie, bardzo duży wybór. Możemy zrobić zarówno słoneczny dzień, jak i środek nocy, dzięki dużej ilości dostępnych lamp.

4. Po sesji wspólnie przeglądamy zrobione zdjęcia i wybieramy te, które Ci się spodobają najbardziej, spisujemy umowę i się rozliczamy. Na tym etapie wybieramy również te super ulubione, które chcemy wydrukować.

5. W terminie do 7 dni, zdjęcia będą gotowe do pobrania na Twoje urządzenia. Otrzymasz link, hasło i kod do pobierania, do galerii online. I od tego momentu będziesz mogła cieszyć się swoimi pięknymi zdjęciami!

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, to piszcie śmiało, bardzo chętnie pomogę. Pozdrawiam i do zobaczenia na Dniach Otwartych w Pixel Studio już od 15-go października, Robert!

FAQ – Najczęstsze pytania.

Czy trzeba umawiać wcześniej dzień i godzinę sesji podczas Dni Otwartych Pixel Studio ?

Tak, należy wcześnie ustalić godzinę sesji. Bardzo, dbam o komfort pracy moich modeli. Postronne osoby w studio mogę nie korzystnie wpłynąć na współpracę z fotografowaną osobą.

Jak długo będę czekała na zdjęcia, które wybrałam z tej mini sesji?

Czas oczekiwania na wybrane zdjęcia wynosi do 5 dni roboczych, licząc od poniedziałku 18.10. Czyli najpóźniej do 22 października 2021 otrzymacie gotowe zdjęcia.

Czy będzie można się przebrać podczas sesji ?

Tak, szybko i sprawnie, oczywiście nie ma problemu.

W jaki sposób otrzymam moje wybrane zdjęcia ?

Gotowe zdjęcia po obróbce zostaną wgrane do galerii online. Na podanego wcześniej e-maila otrzymacie link, hasło dostępu i kod do samodzielnego pobrania ich na swoje urządzenie. Jeśli zajdzie taka potrzeba można przyjść również do studia, po informacji, że zdjęcia są ukończone, z nośnikiem pamięci (pendrive) i zgram je na niego.

Czy będzie możliwość zapłacenia kartą?

Niestety nie będzie możliwości płacenia kartą. Tylko gotówką, przelewem lub Blikiem.

Niestety, ale w tych dniach mnie nie będzie w mieście. Czy będą jeszcze kiedyś zorganizowane takie Dni Otwarte?

Tak, ale dopiero po nowym roku. Wszystkie informacje zostaną podane odpowiednio wcześniej. Czy będzie to taka sama forma oferty, tego jeszcze nie wiem, ale na pewno coś bardzo atrakcyjnego dla Was.