Ślub – Młoda para szuka fotografa

Ślub a fotograf

Zawsze jak dostaje pierwszą wiadomość od przyszłych Państwa Młodych, choć zazwyczaj jest to Pani Młoda, to pojawia się u mnie dreszczyk emocji. Ale, nie dlatego że, oto nowe zlecenie. A dlatego, że być może będę miał przyjemność być z nimi w ten wyjątkowy dla nich dzień.

fotograf slub wesele tarnobrzeg 6
Sylwia i Maciej / Hotel Evva https://hotelevva.pl/

To są naprawdę bardzo pozytywne emocje. Uwielbiam to pierwsze spotkanie, gdy możemy się poznać osobiście, tak twarzą w twarz. Może jestem trochę staroświecki, ale jednak uważam, że taka rozmowa jest bardziej owocna niż pisanie na smartfonie, w trakcie posiłku. Zawsze z wielkim zaciekawieniem słucham, jaką wizję ślubu i przyjęcia mają Młodzi i jakie są oczekiwania względem mnie.

Każdy ślub jest inny

Oczywiście z tymi oczekiwaniami różnie bywa, Zdarzają się pary które, niemal jak z pamięci recytują, jak ma wyglądać ich reportaż z całej uroczystości i są w stanie nawet, podać kolor i rodzaj materiału, z jakiego ma być wykonana ich książka pamiątkowa. Zdecydowani, wszystko jasne i klarowne, obie strony wiedzą, na czym stoją — lubię to.

Ale zdarzają się też takie pary, które nie do końca jeszcze wiedzą, czego chcą. Już coś szukały, pytały, mają orientacje, jeśli chodzi o ceny, rodzaj dodatków itd. ale po prostu nie znaleźli jeszcze tej chemii pomiędzy nimi a przyszłym, ich fotografem. Dla państwa Młodych ślub i cała ta otoczka z nim związana to jeden z najważniejszych momentów w życiu i zawsze lepiej przeżyć go w gronie zaufanych osób.

Najważniejsze to być sobą

Zawsze, od samego początku naszej rozmowy jestem sobą, nie handlowcem próbującym sprzedać swoje usługi. To jest ich dzień i to Oni są gwiazdami, a ja mam, być tylko obserwatorem i rejestrować te piękne dla nich chwile. Dlatego tak ważne jest, to pierwsze spotkanie i poznanie wizji Państwa Młodych. Po prostu obie strony muszą chcieć tego samego.

Sylwia i Maciej wiedzieli czego chcą, tak na 80%, co było dla mnie jakby nagrodą, bo pozwolili mi te 20% dołożyć od siebie do tego pięknego dnia ich ślubu.
Dziękuję Wam bardzo za to zaufanie i raz jeszcze życzę wszystkiego dobrego !

Stoję z boku i rejestruję Wasz dzień. Jeśli zechcesz to pojawię się również i na Twoim ślubie. Wyślij mi wiadomość a ustalimy szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *