1 urodziny Pixel Studio !!

Piątek 2 września 2022 r.

baner blog

Ode mnie

Pixel Studio, czyli ja Robert Domaradzki chciałbym Wam bardzo podziękować za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście w ciągu tego jakże trudnego dla nas wszystkich roku. Cieszę się ogromnie, że to, co ukazałem na fotografiach, stało się cząstką Waszych pięknych wspomnień. Życzę również, aby tylko takie wspomnienia zapadały w Waszej pamięci !

Rocznica jest, też momentem na jakieś podsumowania tego, co się wydarzyło. Oczywiste jest, że prowadząc firmę tabelki i rubryki w Excelu muszą się zgadzać, ale nie o takie podsumowanie mi chodzi. Ale o to, że na przestrzeni minionego roku poznałem masę wspaniałych ludzi! I jest to wartość dodana, która cieszy mnie najbardziej ! Bo wiem, że każda z nich w mniejszym lub większym stopniu sprawiła, że jestem teraz w tym miejscu i patrzę z wielkim optymizmem w przyszłość!


Aby ten dzień miał jeszcze więcej wyjątkowej

atmosfery przygotowałem dla Was, Dzień okazji !!!


Super okazja Pixel Studio!

Każdy kto będzie chciał 2 września może przyjść* do studia, 

a ja całkowicie ZA DARMO zrobię mini sesję zdjęciową ( indywidualną lub w parze, max. 30 min).

Otrzymasz 2 wybrane, obrobione i wyretuszowane zdjęcia w formie cyfrowej (jpg.) na e-maila. 

Będzie również możliwość zakupienia odbitek 15x23cm na jedwabnym lub perłowym papierze w super cenie tylko 7 zł !

Oczywiście będzie możliwość kupienia większej ilość ujęć i każde dodatkowe będzie również w super cenie 25 zł ! 

* – aby podczas tego dnia panował porządek i profesjonalne podejście do każdej sesji, wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestniczenia w takiej sesji. Będzie można tego dokonać telefonicznie 667-773-164 , e-mail: kontakt@pixelstudiodomaradzki.com, przez Fb lub IG @pixelstudiodomaradzki lub też osobiście w studio, Tarnobrzeg, ul. Dominikańska 8, najpóźniej do 1 września, do godziny 17:00 lub do wyczerpania miejsc ! Dlatego nie warto zwlekać do ostatniej chwili.

Mega okazja Pixel Studio !

Aby ten dzień jeszcze bardziej nabrał znaczenia również dla Was,

jeśli dokonacie rezerwacji** sesji w dniach od 1 do 2 września 2022 r. w godzinach od 9:00 do 17:00 to będzie ona o 50% tańsza! Oczywiście sesja będzie zrealizowana w późniejszym dogodnym terminie.

** – rezerwacji będzie można dokonać telefonicznie, osobiście w studio lub przez kanały społecznościowe. Potwierdzeniem rezerwacji będzie wpłata zadatku w wysokości 25% wartości wybranego pakietu sesji. Zadatek zostanie odliczony od całości w dniu płatności tj. dniu sesji. Cena obniżona będzie obowiązywała tylko na rezerwacje dokonane od 1 września godziny 9:00 do 2 września godziny 17:00 na wszystkie dostępne pakiety sesji z wyjątkiem Pakietu Super VIP i Pakietu Party. Termin każdej sesji zostanie ustalony indywidualnie ale realizacja/wykonanie sesji nie może być późniejsza niż 31.10. 2022 r.