Sesja kobieca Tarnobrzeg – Pixel Studio

Po co jest sesja kobieca ?

Prezent Voucher

Sesja kobieca Tarnobrzeg Voucher. Szukasz prezentu dla wyjątkowej osoby? Kwiaty, zegarek czy kolejna mała fantazyjna buteleczka drogiej perfumy, nie wchodzą w grę. Chcesz kogoś zaskoczyć. Myślisz o czymś oryginalnym. To co ma sprawić, że kolejna rocznica, urodziny czy po prostu wyraz Twojej sympatii, na długo pozostaną w pamięci osoby, na której Ci zależy. Sesja kobieca taki niezwykły prezent!

Możesz zakupić stylowy Voucher na dowolną kwotę i podarować go ukochanej osobie a ja już wspólnie z Nią zaplanuję Jej wymarzoną sesję.

Dla siebie

A może… Tym kimś ważnym tym razem jesteś Ty? Jeszcze się wahasz ale mówisz sobie „czemu nie!!!”.  A ja mówię „zapraszam na sesję”. Lubisz romantyczne filmy? Kręcą Cię samochody? Kochasz czytać? Może też jesteś artystką? O czym marzysz? Co sprawia, że serce bije Ci mocniej? Ja…kocham robić zdjęcia i jestem w tym naprawdę dobry! Zaufaj mi bo do każdej sesji podchodzę w pełni indywidualnie. Nie ma dwóch takich samych ludzi i nie ma dwóch takich samych sesji fotograficznych.

Sesja kobieca Tarnobrzeg

Podczas spotkania, przy kawie, możemy omówić szczegóły tego jak mogę Ci pomóc. Dobierzemy aranżację w studio lub udamy się w plener by Twój blask był podsycany przez klimatyczną scenerię. Nie zapomnimy o fryzurze, takiej z efektem WOW. Pamiętamy o stylizacji i ciuchach. Też muszą pasować do Ciebie. To Twoja decyzja co stylizacja ma o Tobie powiedzieć. Jesteś nieśmiała – nie ma sprawy. Masz ogień w oczach – da się zrobić. Jesteś intelektualistą – pokażmy to – RAZEM.

Dla kogo taka kobieca ?

Sesja kobieca to ma być chwila tylko dla ciebie, moment w który cała szara rzeczywistość, rutyna, która Cię otacza odchodzi w zapomnienie a Ty stajesz się kim tylko sobie zapragniesz !

Odpowiedź na pytanie, dla kogo jest sesja kobieca jest banalnie prosta – dla każdej kobiety, bez wyjątku. I nie ważne czy masz 18 lat czy 45+ !

Pamiętaj:

  • nie musisz mieć idealnych wymiarów 
  • nie musisz być modelką
  • nie musisz umieć pozować

Jedyne co musisz to troszkę się otworzyć i dać sobie szansę ! Ja zajmę się resztą !

Sama decydujesz jak ma wyglądać Twoja sesja i to Ty decydujesz gdzie jest Twoja strefa komfortu. 

Jeśli masz jakieś pytania to się nie krępuj, pisz śmiało odpowiem na każde pytanie – wyślij pytanie tutaj lub jak wolisz przez Facebooka !

Wyprzedzając Wasze pytania, odpowiem na zawsze zadawane pytanie przy okazji sesji kobiecej: ” Czy sesja kobieca musi być w bieliźnie? ” – Nie i jeszcze raz powtórzę to Wy decydujecie gdzie znajduje się Wasza strefa komfortu !

Nie wiesz jak się przygotować do takiej sesji ? To na prawdę nic wielkiego, poczytaj na spokojnie moje poradniki w tym temacie i sama się przekonaj.

#Co ubrać na sesję ?

#Jak pozować na sesji ?

#Jak zostać modelką ?