2 Urodziny Pixel Studio. Darmowa mini sesja w studio!

darmowa mini sesja pixel studio 2

Kochani – MAMY TO! Kolejny wspólny rok za nami!

Bardzo Wam dziękuję że nadal jesteście ze mną i za to że ciągle Was przybywa!

To dla mnie mocny kop do rozwoju i motywacja do dalszego podnoszenia jakości usług.

 DZIĘKUJĘ !!

Darmowa mini sesja w prezencie od Pixel Studio!

Po razu drugi i można by rzec jak co roku, bardzo chcę Wam pokazać że profesjonalne studio fotografii jest dla każdego. Nie tylko dla zawodowych modelek czy modeli. każdy może przyjść i zrobić sobie zdjęcia choćby na pamiątkę, ot tak do szuflady.

Wiem również że, ciężko jest się zdecydować ponieść koszty, za coś do czego nie do końca jest się przekonanym. Dlatego ułatwię Wam tą decyzję. 2 i 3 września mam dla Was Darmowe mini sesje. Wystarczy wybrać dzień i godzinę sesji, przypudrować nosek, zakręcić włosy I z szafy wyciągnąć imprezową stylówkę i tyle.

Jeśli poczujesz że Cię to jednak kręci, super! Chętnie powiem co dalej robić. Jeśli jednak nic Cię nie ruszy, to szkoda, ale masz profesjonalne fotki za darmo! 

Prawda że warto spróbować ? 

A teraz szczegóły jak spróbować.

Jak zgarnąć darmową mini sesję w studio ? 

Wystarczy do 31 sierpnia godziny, do 20:00 potwierdzić chęć wzięcia udziału w mini sesji w dniu 2 (sobota) i 3 (niedziela) września, najlepiej przez

Instagram @pixelstudiodomaradzki

Facebook @pixelstudiodomaradzki

e-mail: kontakt@pixelstudiodomaradzki.com    

telefonicznie 667-773-164

Ważne. O dostępności darmowej mini sesji decyduje tylko kolejność zgłoszeń. Po prostu kto pierwszy ten lepszy!

Kiedy odbędzie się darmowa mini sesja? 

Darmowe mini sesje w ramach 2 urodzin Pixel Studio odbędą się tylko i wyłącznie w studio, w sobotę 2 września 2023 pomiędzy 9:00 a 17:00  i niedzielę 3 września 2023 pomiędzy 9:00 a 15:00.

Ile otrzymam zdjęć z darmowej mini sesji ?

Każdy kto weźmie udział w mini sesji otrzyma ode mnie 3 cyfrowe zdjęcia w formacie jpg. na podanego przez siebie e-maila do 7-u dni roboczych.

Czy można otrzymać więcej niż 3 zdjęcia?

Tak, ale odpłatnie tzn. pierwsze 3 zdjęcia są za darmo w prezencie od mnie a każde kolejne jest w cenie 30 zł/szt. Np. spodoba Ci się 6 zdjęć z naszej mini sesji, 3 masz za darmo a za 3 kolejne płacisz 3 x 30 = 90 zł. 

Ważne. Z racji tego że, będziemy mieli ograniczony czas ( max. 30 min), a mi bardzo zależy na tym aby te zdjęcia były naprawdę wysokiej jakości i niepowtarzalne, będzie można dokupić maksymalnie 6 zdjęć do 3 darmowych. U mnie ważniejsza jest jakość nie ilość!

Kto może wziąć udział w darmowej mini sesji? 

Każdy od 3 roku życia. Oczywiście dzieci i młodzież do 18-go roku życia, musi przyjść na sesję z rodzicem lub opiekunem i wyrazić pisemną zgodę na udział w sesji. Osoby młodo wyglądające będą proszone o okazanie dokumentu potwierdzającego wiek, odmowa pokazania jest równoznaczna z odmową przeprowadzenia sesji. Osoby pełnoletnie oraz rodzice lub opiekunowie muszą zabrać ze sobą dokument tożsamości w celu spisania klauzuli RODO i zgody na publikację wizerunku.

Ile osób może wziąć udział w takiej sesji?

Maksymalnie 2 osoby na jednej sesji. Konfiguracja dowolna tzn. mama i córka, tata i syn, chłopak i dziewczyna, dwie koleżanki, babcia i dziadek.

Czy muszę wyrazić zgodę na publikację wizerunku? 

Tak wyrażenie zgody na publikację wizerunku jest konieczne do wzięcia udziału w darmowej mini sesji. Bardzo bym chciał się pochwalić się tym wydarzeniem 

Czy można będzie otrzymać również wydrukowane zdjęcia z darmowej mini sesji?

Tak, ale odpłatnie, 8 zł/odbitka 23×15 cm. Proszę pamiętać że, darmowe są tylko wersje cyfrowe zdjęcia, Więc jeśli komuś bardzo spodobają się zdjęcia i zapragnie mieć papierową ich wersję, będzie to koszt 3 x 8 zł = 24zł Zdjęcia wydrukowane będą gotowe do odbioru w terminie ok 10 dni roboczych od momentu otrzymania ich cyfrowej wersji.

Jak się przygotować się do darmowej mini sesji?

Będziemy mieli na sesję 30 min, więc na sesję musisz przyjść już umalowana i z ułożonymi włosami. Oczywiście znajdzie się chwilka aby poprawić, delikatnie makijaż lub włosy. Stylizację możesz mieć już na sobie ale jest też opcja aby przebrać się na miejscu. W razie potrzeby proszę pytać co zabrać i w jakiej ilości. W razie potrzeby można się zapoznać z poradnikiem „Co ubrać na sesję?”

Jaki będzie zakres wykonywanych zdjęć na darmowej mini sesji?

Portret, glamour, fashion, fitness, biznes oraz fotografia kobieca. Ne pewno na darmowej mini sesji nie będzie możliwe wykonanie aktów i nagości zakrytej oraz zdjęć do dokumentów.

Czy jak zapiszę się na darmową mini sesję i mi coś akurat wypadnie, czy możemy zrobić sesję w innym terminie?

Nie. Darmowe mini sesje będą odbywać się tylko w sobotę i niedzielę tj. 2 i 3 września 2023 w podanych wyżej godzinach. Więc jeśli Ci coś nagle wypadnie to niestety stracisz okazję na darmową sesję. Dlatego proszę ustalajcie datę i godzinę z głową.

Czy mogę przyjść na darmową mini sesję z osobą towarzyszącą?

Tak, oczywiście wsparcie bliskiej Ci osoby jest bardzo ważne i zawsze to szanuję! I dlatego możesz przyjść na sesję z jedną osoba. Jeśli mini sesja ma być dla dziecka lub osoby trochę starszej ale niepełnoletniej na sesji może być dwoje rodziców lub opiekunów,

Podsumowanie.

Mam nadzieję że, wymieniłem wszystkie ważne sprawy dotyczące darmowych mini sesji ale znam życie i wiem że, pewnie coś nowego wypłynie w trakcie więc jeśli nie znajdziecie tutaj odpowiedzi na swoje pytania bardzo proszę pisać do mnie przez wymienione wyżej kanały społecznościowe, e-mail lub telefonicznie. Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

I coś jeszcze!

Śledźcie moje kanały społecznościowe bo będzie jeszcze kilka niespodzianek dla Was z okazji urodzin Pixel Studia.

Miej odwagę i spróbuj coś nowego! Do zobaczenia na sesji!

Robert Domaradzki – Pixel Studio Domaradzki

darmowa mini sesja pixel studio 2 2