Sesja zdjęciowa zjawiskowej Shukria. Pomiędzy Twoim marzeniem, a jego realizacją, stoi tylko Twoje działanie.

Sesja zdjęciowa młodej studentki pokazała mi jak ważny jest cel jaki sobie wyznaczamy. Shukria, piękna dziewczyna z bujnymi kręconymi włosami, znalazła mnie w sieci. Zobaczyła moje poprzednie sesje plenerowe i przeczytała historie, które dla Was piszę.

Zaskoczyła mnie otwartym podejściem i serią pytań poprzedzających naszą sesje w plenerze. Podczas spotkania w studio, dowiedziałem się o drodze pełniej wyzwań, wyrzeczeń, którą od lat podąża.

sesja zdjeciowa sugera 6

Gdy tak słuchałem historii tej dziewczyny o czarujących brązowych oczach, układałem sobie w głowie naszą sesje i po raz kolejny docierało do mnie to jak ważne podczas sesji z modelką jest dobre poznanie historii osoby po drugiej stronie obiektywu.

Studio fotograficzne jako punkt na drodze Twojego rozwoju.

Każdy z nas ma jakieś plany. Nie zawsze je spisujemy. Mimo to kształtują się w naszej głowie i przy odrobinie samodyscypliny możemy wiele osiągnąć.

Shukria pokazała mi, że nasze marzenia są na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko mieć odwagę by po nie sięgnąć.

Kilka lat temu nie wiedziała, że pewnego dnia trafi przed obiektywy aparatów. Miała swoje plany, ale nie zakładała, że zwiążę się z branżą modelingową. Rozpisała drogę, którą miała przejść i cały proces miał zająć trzy lata. Taki był plan.

Shukria kocha tworzyć. Piszę, maluje, projektuje grafiki. W pewnym momencie okazało się, że sama jest obiektem, który może wyrazić jej emocje i pokazać innym, że warto walczyć o swoje marzenia.

sesja zdjeciowa sugera 5

Dlatego po obaleniu pierwszych obiekcji rozwinęła swoje zainteresowania o modeling. Wyszukiwała dobrych fotografów, którzy mieli pomóc jej w osiągnięciu celu i w końcu…trafiła na fotografa z Tarnobrzega, tak z dala od domu. Niezwykłe. Znalazła moje studio fotograficzne w konkretnym momencie swojego życia. Przypadek?

Każda sesja zdjęciowa to kolejny etap.

Sesja zdjęciowa, castingi, setki filmików na YouTube. Te działania wypełniają czas Shukri. Dziewczyna ogląda masę treści w sieci i traktuje każde swoje działanie – każdą sesję, każde zdjęcie, każdy obejrzany i nagrany filmik jako etap na drodze po swoje marzenia.

Dlatego Ty również możesz sięgnąć gwiazd. Starożytni rzymianie mawiali: „przez trudny do gwiazd”. Gdyby dziś widzieli Shukrie, z pewnością przybiliby jej piątkę. High five Sugera – good job. Nie wiem jak by to brzmiało po łacinie, ale przecież chodzi o przekaz.

Pomiędzy Tobą a Twoimi marzeniami stoją tylko Twoje działania. Wiem, że nie każde marzenie można szybko i łatwo zrealizować. Wierzę jednak, że jeśli podzielimy nasze działania na etapy i będziemy konsekwentni, możemy osiągnąć wszytko. Tak. To jest moje zdanie.

Każdy ma swoje demony, swoje porażki i stopnie na podium. Raz wygrywamy by potem paść na piach.

Prawdziwy zwycięzca, to nie ten kto zawsze błyszczy. To ten kto mimo piachu we włosach i zdartych łokci, podnosi się raz za razem i…. idzie na kolejną sesję.

Oczywiście na koniec sesji nie mogłem zapomnieć o pamiątkowym zdjęciu z Shukrią. Szklane budynki Coventry University służyły nam za tło no i świetnie odbijały światło słoneczne.

Jeśli marzy Ci się podobna sesja zdjęciowa to serdecznie zapraszam do kontaktu zaplanujemy Twoją sesje marzeń !

sesja zdjeciowa sugera coventry 2