Sesja zdjęciowa specjalistki od marketingu. Każdy detal ma stanowić mocny przekaz.

Sesja zdjęciowa specjalistów od marketingu czy osób związanych z reklamą to szczególny rodzaj zlecenia, które w Pixel Studio, uwielbiam. Gdy kontaktuje się ze mną ktoś z „branży” wiem, że wiele tematów, które omawiam z mniej doświadczonymi osobami, uznaję za pewnik. Oczywiście praca z początkującymi modelami i modelkami to również znaczna część mojej pracy, która wymaga innego podejścia do osoby, z którą będę pracował.

Dążę do tego, by powiedzieć Ci, że każdy kto potrzebuje dobrej sesji  zdjęciowej, ciekawych ujęć w plenerze czy w studio – może na mnie liczyć.

Paula napisała do mnie i załączyła kilka swoich realizacji. Na co dzień, studiuje marketing i zajmuje się organizacją eventów. Z mojego doświadczenia wiem, że spięcie w czasie dobrego wydarzenia to nie lada wyzwanie. A Paula? Zna się na tym jak mało kto.

Wiem czego chcę.

Może nie dosłownie, ale początkowy przekaż Pauli brzmiał właśnie tak. Miała bardzo konkretne wymagania dotyczące sesji zdjęciowej, którą mogliśmy realizować w różnych wariantach. Wcześniej miałem już okazje pracować z Paulą, więc niejako byłem gotowy na energetyczną sesję z rozmachem. Tutaj możecie przeczytać o mojej poprzedniej sesji – Sesja z Paula.

Gdy ktoś przychodzi do mnie z gotowym pomysłem na sesję zdjęciową, jestem w niebie. Naturalnie moim zadaniem jest przełożyć konkretne wymagania na ramy czasowe, kwestię odpowiedniej lokalizacji i dobór sprzętu. To dla mnie – nastawionego na rozwój fotografa z Tarnobrzegu – nie lada wyzwanie.

Sesja zdjęciowa z modelką w pięknym apartamencie.

Praca na terenie modela, to dobre rozwiązanie dla kogoś kto czuje się pewnie „u siebie”. Paula wybrała swój apartament z kilku powodów.

Jej kreacje świetnie współgrały z otoczeniem. Kominek, kolor ścian, wykładzina i wyrazista turkusowa kanapa, wprost skrzyły się od energii, którą ukazywała Paula.

Paula z precyzją dopasowała kolor ubrań do kontrastowego odcienia swoich włosów. Przed obiektywem rozgrywała się żywiołowa walka kolorów, kształtów i zdecydowanych póz, które miały za zadanie pokazać zapał i wewnętrzny ogień Pauli.

Zdjęcia stają się przepustką do kariery.

Twoje zdjęcia są pierwszym elementem ukazującym Ciebie jako osobę. Kupujemy, jemy i decydujemy – oczami. To co widzimy od razu trafia do naszej głowy i często nawet nie zdając sobie z tego sprawy, podejmujemy konkretne decyzje w oparciu o to co zobaczyliśmy. Obraz wypala się w naszych oczach niczym pieczęć, a gdy dodamy do tego porywającą historię i konkretne porady dotyczące rozwiązania Twojego problemu – jesteś w niebie bo znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie.

Zdjęcia Pauli mają stanowić jej rozbudowane portfolio i pokazywać klientom, że kobieta może walczyć o swoje i pokazać innym, że warto pomóc szczęściu.

Ciężka praca receptą na sukces.

Niby znany frazes. Ktoś powie, że nie trzeba pracować ciężko; wystarczy pracować mądrze. Coś w tym jest.

Jednak moim zdaniem, najlepszy efekt otrzymamy gdy połączymy te dwa magiczne składniki sukcesu. Pracuj ciężko i mądrze, a Twoje sesje zdjęciowe. Twoje portrety. Twoje wizyty w studio fotograficznym nie pójdą na marne.

Bo fortuna sprzyja odważnym. Odważ się jak Paula.

Nadal masz wątpliwości? Spójrz na zdjęcia i pomyśl…a gdyby tak zamienić się nią miejscem?

Odważysz się?

Paula pewnie powie: „Na co czekasz. Nie daj się i spróbuj”

To co? Spróbujesz?

Ps.

To jeszcze nie koniec.

Czasem warunki wydają nam się trudne. Los sypie nam piach w oczy co przesłania obraz tego co przed nami. A tam jest nasza przyszłość. Ona nastąpi niezależnie od tego czy się poddamy i ulegniemy, czy przegramy próbując czy też zwyciężymy i spojrzymy w obiekty jak…Paula.

Gdy realizowaliśmy naszą sesję fotograficzną, za oknem Coventry zamarło pod pokrywą śniegu. My robiliśmy swoje.

Ja otrzymałem wiele cennych wskazówek marketingowych od Pauli, za co jej serdecznie dziękuję.

Dzięki Paula. Nadal rób swoje.

I już na sam koniec sesji, tradycyjnie zdjęcie pamiątkowe z Paulą i oczywiście zaproszenie dla Was. Jeśli chcecie przeżyć swoją przygodę przed obiektywem, nie zależnie od Waszego doświadczenia, wystarczy wysłać mi wiadomość (klik tutaj) a ja zajmę się resztą.

sesja zdjeciowa Paula apartament backstage 1