Sesja portretowa z Pauliną. Piękny portret w miejskiej scenerii.

Sesja zdjęciowa pełna inspiracji.

W Twoim czasopiśmie znalazłaś świetną sukienkę. Ale ale, to nie sama sukienka jest wspaniała, lecz całe zdjęcie. Piękna, uśmiechnięta modelka zaczesuje włosy, patrząc figlarnie na przechodzących ludzi. Co też jej chodzi po głowie.

Miejska sceneria tłem na piękny portret.

Fotograf świetnie dopasował czas i miejsce. Popularny plac w centrum miasta w porze późnego lunchu. Światło uwydatnia wszystko co najlepsze, a życie toczące się dookoła dodaje energii. Idealne miejsce na portret.

Patrzysz na zegarek. Jest godzina 12:34. Chyba należy Ci się przerwa. Ciekawe gdzie skierujesz swoje kroki. Może na lokalny plac by szukać inspiracji?

Wiesz co w sobie lubisz i co chciałabyś zmienić. Mimo, to myśl o stanięciu przed obiektywem trochę Cię onieśmiela. Jednak potem przychodzi taka refleksja – mam w sobie wszystko co piękne.

Przeczytałaś gdzieś, że warto inspirować ludzi. Gdyby tak zrobić ten krok i uśmiechnąć się do innych mających podobne wątpliwości…

Możesz spełnić swoje marzenia o sesji zdjęciowej.

Możesz pomóc sobie i dać coś dobrego. Pewnie chętnie dostałabyś taką sesję zdjęciową w prezencie. To nawet lepsze niż kolejne bukiety i bony podarunkowe na kosmetyki, których nie potrzebujesz bo…

Masz w sobie wszystko co piękne i może warto się tym pochwalić?

backstager paulina coventry

Sesja zdjęciowa z piękną Pauliną na starym mieście w Coventry. I oczywiście na koniec, tradycyjnie pamiątkowe zdjęcie.